Za nami kilka biegów tegorocznej edycji Letniego Pucharu Polski Marwe CUP na nartorolkach. Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli i zajmowali miejsca medalowe oraz plasowali się tuż za podium.

Na szczególne uznanie zasługują: Emilia Dobija, Maria Jakubiec, Anna Probosz, Iwo Styrna, Anna Kobielusz, Martyna Mańdok, Martyna Legierska i Piotr Palka.

W dniach 17-18.10.2022 w Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski w biegach na nartorolkach. Gratulujemy Aleksandrze Kołodziej, która w seniorskich startach zdobyła 5 i 6 miejsce! W wyścigu juniorskim Ola Kołodziej zdobyła srebrny medal, 4 była Emilia Dobija a 5 Kamila Idziniak. Z kolei tuż na podium, na 4 miejscu, zawody ukończyła juniorka młodsza Lena Kliś.

Serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i w najbliższy weekend trzymamy kciuki za naszych zawodników podczas Mistrzostw Polski Młodzików!