Za nami kolejne spotkanie z uczniami ze słowackiej Bańskiej Bystrzycy.


 

W ramach projektu "Sportowe Pogranicze", które realizowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG Polska-Słowacja 2014-2020, nasi uczniowie po raz kolejny mieli okazję spotkać się ze swoimi kolegami ze Słowacji.

 

W zeszłym tygodniu od poniedziałku do piątku na wspólnym obozie treningowym przebywali u nas bowiem uczniowie z partnerskiej szkoły z Bańskiej Bystrzycy na Słowacji.

 

Dzięki projektowi odbyliśmy wspólne treningi na wielu naszych obiektach - skoczni narciarskiej, trasach biegowych czy naszych szkolnych obiektach. Po wszystkich treningach mogliśmy skorzystać z odnowy biologicznej, która jest dostępna w naszej Szkole. Ponadto w czasie wolnym, mieliśmy okazję pokazać naszym przyjaciołom ze Słowacji Skrzyczne, a także nasze piękne Bielsko.