W naszej szkole podsumowaliśmy sezon zimowy 2023/2024, który pod wieloma aspektami był wyjątkowy! Uczniowie zaangażowali się w różnorodne aktywności sportowe i kulturalne, które przez całą zimę cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

 

Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody, doceniona została także praca trenerów i zaangażowanie sympatyków szkoły.


Podczas podsumowania sezonu odbyła się również uroczysta inauguracja Dni Olimpijczyka w naszym regionie. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi rozpoczęliśmy cykl wydarzeń, które mają na celu promowanie wartości olimpijskich, zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. To wspaniała okazja, by nasi uczniowie mogli poznać inspirujące historie olimpijczyków i zdobyć nowe motywacje do realizacji własnych marzeń sportowych.
Uroczystości uświetnił pokaz dawnej mody sportowej przygotowany przez naszych uczniów, występ kapeli góralskiej oraz wystawa historycznych zbiorów sportowych Pana Krzysztofa Nikla.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tych wydarzeń oraz wszystkim uczestnikom. To dzięki Wam możemy tworzyć takie wyjątkowe chwile i inspirować młodzież do sukcesów! 

 

GALERIA