11 i 12 stycznia, na trasach COS OPO Zakopane, odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w biegach narciarskich.

Podczas zawodów z bardzo dobrej strony zaprezentowali się absolwenci naszej szkoły.

W sprincie kobiet brązowy medal zdobyła Magdalena Kobielusz, a w męskim odpowiedniku konkurencji odpowiednio na drugim i trzecim miejscu uplasowali się Maciej Staręga i Mateusz Haratyk.

Podczas biegów dystansowych, ci sami absolwenci ponownie zajęli pozycje medalowe. Magdalena Kobielusz zajęła trzecie, a Mateusz Haratyk drugie miejsce. Maciej Staręga uplasował się tuż poza podium, a Karolina Kukuczka zajęła 7. miejsce.

Jednak najlepszą informacją dla nas jest to, że aktualna uczennica ALEKSANDRA KOŁODZIEJ zdobyła w sprintach 5. miejsce wśród seniorów, co jest naprawdę niesamowitym wynikiem!