Podopieczni naszej szkoły zdobyli czołowe miejsca w poszczególnych grupach wiekowych podczas inauguracji cyklu „Lotos Cup – Szukamy Następców Mistrza”.

10 stycznia, piątek – SKOKI NARCIARSKIE

W kategorii chłopców starszych 2. miejsce zajął Kacper Tomasiak, a tuż za podium sklasyfikowany został Wiktor Szozda.

W rywalizacji młodziczek „pudło” na pozycjach 2-3. przypadło Sarze Tajner i Wiktorii Przybyła, zaś 4. miejsce uzyskała Wiktoria Polanowska.

Na uwagę w stawce kobiet zasługują najlepsza w stawce Nicole Konderla oraz znajdujące się tuż poza strefą medalową – Katarzyna Harsche i Wiktoria Kiersnowska.

Wśród juniorów młodszych równych sobie nie miał Arkadiusz Jojko, a 3. lokata przypadła Janowi Habdasowi.

Najlepszym z juniorów został Kacper Juroszek, a po brąz sięgnął Kacper Jojko.

11 stycznia, sobota – SKOKI NARCIARSKIE

Konkurs skoków chłopców starszych zakończył się pozytywnie dla Kacpra Tomasiaka i Wiktora Szozdy, którzy powtórzyli odpowiednio 2. i 4. miejsce z dnia wcześniejszego.

Do czołowej „6” młodzików załapał się z kolei Mateusz Chraścina.

Z triumfu w kategorii młodziczek cieszyła się Wiktoria Przybyła, Sara Tajner zajęła 3. lokatę, a Wiktoria Polanowska – 4.

W klasyfikacji kobiet na czele zameldowała się powtórnie Nicole Konderla. Miejsca 4-5. zdobyły Katarzyna Harsche oraz Wiktoria Kiersnowska.

Zawody juniorów młodszych okazały się udane dla Arkadiusza Jojko (3. miejsce), ale także Jana Habdasa (4.) i Wiktora Fickowskiego (6.).

Na wysokości zadania stanęli juniorzy, którzy zajęli całe podium w kolejności: Kacper Juroszek, Szymon Jojko i Karol Niemczyk.

Niedziela, 12 stycznia – KOMBINACJA NORWESKA

W dwuboju kategorii chłopców starszych z grona naszych podopiecznych najwyższe 6. miejsce zajął Kacper Tomasiak.

Do czołówki rywalizacji młodzików załapał się Grzegorz Mitręga, sklasyfikowany ostatecznie na 5. pozycji.