Pomimo licznych obowiązków zawodowych znakomity trener skoków narciarskich Hannu Lepistoe ponownie odwiedził Szkołę Mistrzostwa Sportowego Sportów Zimowych.

 

W tym miesiącu najlepsi skoczkowie zawitali do Wisły, by rywalizować w zawodach Pucharu Świata. Prestiżowa część zmagań w kalendarzu sezonu 2015/2016 przyciągnęła również wiele znanych postaci, wśród nich był doskonale znany naszej szkolnej społeczności trener Hannu Lepistoe. Obecnie były szkoleniowiec biało-czerwonych współpracuje ze stacją Eurosport jako ekspert, działa w rodzimym związku narciarskim, został ponadto włączony do komitetu organizacyjnego mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym, które w przyszłym roku odbędą się w Lahti.

Mimo swoich obowiązków trener Lepistoe znalazł czas, by po raz kolejny odwiedzić Szkołę Mistrzostwa Sportowego Szczyrk w Buczkowicach. – Bardzo cenimy sobie bliską współpracę z Hannu, który też chętnie do nas wraca. Za każdym razem przekazuje naszym trenerom i zawodnikom coś nowego, jednocześnie motywuje wszystkich do wytężonej pracy – mówi Jarosław Konior, dyrektor SMS-u.