W ostatnio zakończonych Mistrzostwach Świata Juniorów w skokach narciarskich w Lahti, nasza ubiegłoroczna absolwentka zajęła bardzo dobrą pozycję.

Anna Twardosz, bo o niej mowa, 11 lutego w indywidualnych zawodach w skokach narciarskich zajęła 8. miejsce.

Następnego dnia, odbyły się zawody drużynowe. Kadra biało-czerwonych w całości była reprezentowana przez nasze obecne i byłe uczennice - Wiktorię Przybyłę, Anię TwardoszNicole Konderlę i Kamilę Karpiel. Drużyna narodowa w takim składzie awansowała do serii finałowej i ostatecznie zajęła 6. miejsce.

Dodatkowo podczas MŚ Juniorów, w fińskim Vuokatti, rozgrywały się również konkursy w biegach narciarskich. Podczas biegów sztafetowych, polskie biegaczki w składzie z Karoliną Kukuczką, zdobyły również 6. miejsce.