21 stycznia odbyły się drugie zawody w ramach Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży, gdzie po raz kolejny reprezentowali naszą placówkę nasi najmłodsi alpejczycy.

Trasa Poniwiec nie okazała się jednak tak szczęśliwa dla naszych podopiecznych, jak Siglany, na których to podczas pierwszych zawodów nasi uczniowie zajęli dwukrotnie 2. miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Tym razem do podium zabrakło naprawdę niewiele.

W kategorii Junior B Kinga Kaszyńska zdobyła 4. miejsce, a w kategoriach Junior C oraz Junior D na 5. miejscach uplasowali się odpowiednio Alina Protchenko Vlad Pashynskyi. Ponadto, do czołowych dziesiątek w swoich kategoriach dostali się: Jakub Styrna (6.miejsce, Junior A), Antonia Dobrzańska (9. miejsce, Junior C), Mikołaj Hołubiński (9. miejsce, Junior D) oraz Alex Rakszawski (10. miejsce, Junior D).

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych rezultatów!