11 i 12 marca w Szczyrku na trasie FIS odbyły się Mistrzostwa Polski w narciarstwie alpejskim.

Nasz podopieczny Bartłomiej Sanetra cały czas świetnie radzi sobie w obecnym sezonie. Do wcześniejszych sukcesów dokłada tytuł Mistrza Polski w kombinacji alpejskiej i Wicemistrza Polski w super Gigancie.

Wspaniałe wyniki osiągnęły również nasze absolwentki. Katarzyna Wąsek została Mistrzynią Polski w super gigancie i Wicemistrzynią w kombinacji alpejskiej. Julii Włodarczyk Iwonie Kohut do podium w obu kategoriach zabrakło naprawdę niewiele. Julia w obu konkurencjach uplasowała się zaraz za podium, na 4. miejscu, a Iwona była tuż za nią i dwukrotnie zdobyła 5. miejsce.

Wśród panów na uznanie zasługuje także Jakub Styrna, który w kombinacji alpejskiej był 8. a w super gigancie 11.