Uczennice i uczniowie naszej szkoły z powodzeniem wystartowali w kolejnych letnich zawodach.

Rywalizacja w III letniej odsłonie Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej "LOTOS Szukamy Następców Mistrza" odbyła się na kompleksie skoczni Skalite w Szczyrku oraz trasach biegowych Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej.

Dobre wyniki osiągnęli reprezentanci SMS Szczyrk w Buczkowicach. Podwójne zwycięstwo w gronie skoczków w kategorii chłopców starszych odniósł na obiekcie HS-77 Kacper Tomasiak. Blisko podium w obu konkursach był Tymoteusz Dyduch. Wśród juniorów młodszych odpowiednio 1. i 3. miejsca wywalczył Jan Habdas, z kolei Robert Ryś sklasyfikowany został tuż za "pudłem". Na podium stanęła również Wiktoria Przybyła, która w stawce kobiet rywalizowała na skoczni HS-104. Tuż za medalową strefę dwukrotnie konkursy kończyła Sara Tajner.

W zmaganiach kombinacji norweskiej najlepszy wynik stał się udziałem Tymoteusza Dyducha, który w kategorii chłopców starszych był 2.