Zawody LOTOS Cup już po raz trzeci zagościły do Szczyrku. Poprzednie edycja obfitowały w medale naszych zawodników, podobnie było tym razem.

Aż 8 medali z ostatnich zawodów LOTOS Cup przywieźli nasi podopieczni. Cztery złota, dwa srebra i dwa bazy to dorobek naszych uczniów.

Kacper Tomasiak (kat. Chłopiec Starszy) i Paulina Cieślar (kat. Kobiety) dwukrotnie w sowich kategoriach stanęli na najwyższym stopniu podium. Wiktor Szozda (kat. Młodzik) i Robert Ryś (kat. Junior Młodszy) zdobyli drugie miejsca, a Wiktoria Kiersnowska (kat. Kobiety) dwukrotnie uplasowała się na trzeciej pozycji.

Niewiele do podium zabrakło Sarze Tajner, która dwa razy w kategorii Młodziczki zajęła 4. lokatę oraz Mateuszowi Maciusiakowi (kat. Chłopiec Starszy), który również zajął miejsce tuż za "pudłem".