Obecny tydzień nasi zawodnicy mogą zaliczyć do udanych. W alpejskich zawodach FIS w Szczawnicy oraz w Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży zaprezentowali się bowiem z bardzo dobrej strony.

W zawodach alpejskich rangi FIS Bartłomiej Sanetra zajął 6. lokatę w slalomie, a także 11. miejsce w slalomie gigancie. Już dzisiaj naszego ucznia czeka start w Mistrzostwach Polski, dlatego życzymy jak najlepszych wyników!

Ponadto, kolejne starty są już za naszymi najmłodszymi podopiecznymi. W trzecich zawodach Ligi Śląskiej w Korbielowie osiągnęli dobre rezultaty. Alex Rakszawski w kategorii Junior D po raz kolejny stanął na podium, tym razem uplasował się na 3. jego stopniu, natomiast Joannie Osak do miejsca w czołowej trójce zabrakło naprawdę niewiele i w kategorii Junior B zajęła 4. lokatę.

W czołowych dziesiątkach w swoich kategoriach znaleźli się natomiast: Antonia Dobrzańska (7. miejsce, Junior C), Piotr Hankus (7. miejsce, Junior C), Vlad Pashynskyi (9. miejsce, Junior D) i Oliwia Dziedzic (10. miejsce, Junior C).