Udany finisz skoczków i dwuboistów

Dodany: 2019-03-18 16:45:50

W Szczyrku i Wiśle odbyła się finałowa edycja "Lotos Cup 2019" w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej.

Pierwszego dnia w gronie skoczków z kategorii junior C w ostatnich zmaganiach triumfował Jan Habdas, podobnie po zwycięstwo wśród juniorów B sięgnął Kacper Juroszek. Na podium, konkretnie jego najniższym stopniu, wśród kobiet stanęła Anna Twardosz. Również na 3. miejscu zawody zakończył junior A Piotr Kudzia.

W konkursach rewanżowych także nie obyło się bez sukcesów uczniów SMS Szczyrk. Habdas i Juroszek zajęli 2. pozycje, a Twardosz 3. lokatę.

Po miejsca na podium kategorii junior C sięgnęli kolejno w kombinacji norweskiej Bartłomiej Kuchta, Miłosz Krzempek i Michał Jastrzębski. Z kolei 3. miejsce w gronie junior B zdobył Bartłomiej Klimowski.